Tehetséggondozás

0% funded

Notice: Test mode is enabled. While in test mode no live donations are processed.

Ft
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: 10.000Ft

TUDATOSSÁG FEJLESZTŐ PROGRAMOK

Kiemelten fontos számunkra az edukáció és prevenció, így különböző célcsoportoknak különféle témákban tartunk online és személyes tudatosság fejlesztő programokat. Ilyen kiemelt téma a Pénzügyi tudatosság fejlesztése, vagy a Szülői feladatokra vonatkozó oktatási program, valamint az Empátia fejlesztésére irányuló országos oktatási modul bevezetése.

SZOCIÁLIS BÉRLAKÁS PROGRAM

Az állami gondoskodásban nevelkedett hátrányos helyzetű fiatalok számára az esetek többségében a nagykorúvá válásuk után nincs támogató szülői segítség. Azok, akik főiskolát/egyetemet végeznek, vagy szakmát tanulnak motiváló erővel hatnak környezetükre és példaként szolgálnak társaik számára és a társadalom minden tagjai felé. Ezeknek a fiataloknak a Helyi Polgármesteri hivatalokkal együttműködve szociális bérlakás programot indít alapítványunk. A felajánlott lakások műszaki felújítását alapítványunk támogatói végzik. A szociális berendezett lakások segíthetik a fiatalokat önállósodásukban. A védett otthonból (intézmények, nevelőszülői családok) a bizonytalan létbe kikerülő arra érdemes fiatal felnőttek esélyt, támogatást, reményt, hitet és jövőképet kaphatnak ezzel a lehetőséggel.

A lakáshoz jutás mellett egy mentor programmal is segítjük a fiatalok boldogulását.